Školu navštívil pan Martin Kučírek, tatínek jednoho z prvňáčků, a vzal děti na dobrodružnou přednášku o Indii. Po promítání fotek a záplavě zvídavých otázek žáci úspěšně vyluštili tematickou křížovku a poděkovali sborovým „NAMASTÉ“.

Školu navštívil pan Martin Kučírek, tatínek jednoho z prvňáčků, a vzal děti na dobrodružnou přednášku o Indii. Po promítání fotek a záplavě zvídavých otázek žáci úspěšně vyluštili tematickou křížovku a poděkovali sborovým „NAMASTÉ“.