Vážení kolegové, milí žáci, rodiče a přátelé školy,
ve školním roce 2025/2026 dnes slavnostně odzvonilo a naši žáci si domů odnesli svá závěrečná vysvědčení, zrcadlo své celoroční práce. Máme za sebou úspěšný a pestrý školní rok, který jsme společně zvládli na výbornou.
Chtěla bych touto cestou ze srdce poděkovat všem zaměstnancům Základní školy a Mateřské školy Kojetice. Vynikající, náročné a často vysilující nasazení všech pedagogů i nepedagogických pracovníků dokázalo připravit naše děti a žáky k úspěšnému postupu do dalších ročníků. Jsem nesmírně hrdá na to, jak skvělý tým na naší škole máme.
Mé velké díky míří také k rodičům. Velice si vážím vaší trpělivosti, ukázkové spolupráce a podpory, kterou jste nám po celý rok věnovali. Společně s vámi se nám dařilo úspěšně provázet děti každým školním dnem.
V neposlední řadě děkuji i samotným dětem a žákům za jejich přístup, snahu a energii. Někdy to sice během roku trochu skřípalo, ale to k jedoucímu vlaku zkrátka patří. Nejdůležitější je, že jsme opět společně dorazili do cíle.
Začínají prázdniny, tak si je všichni užijte! Odpočiňte si, načerpejte nové síly, užijte si sluníčka, sportu a společných chvil s rodinou. Těším se, že se v září opět sejdeme v plné síle a odstartujeme další skvělý školní rok.
PhDr. Veronika Boussag, ředitelka školy

